10 000 ₴
Садовий комплект для кейтерингу , який включає в себе стіл завдовжки 180 см та 6 стільців, - ідеальне рішення для будь-яких вечірок та заходів на свіжому повітрі. Цей набір надзвичайно практичний і зручний.
Комплект складається з 6 зручних стільців та функціонального великого столу, конструкція яких виготовлена з високоякісного оцинкованого металевого профілю, що покритий порошковою фарбою.
Стільниця столу виготовлена з поліетилену, що гарантує його 100% водонепроникність та високу стійкість до погодних умов і УФ-променів.
Цей набір легко збирається, займає мало місця, що дозволяє легко транспортувати його та чистити. Він також стійкий до забруднень.
Міцна конструкція і висока якість виготовлення дозволять використовувати цей комплект протягом багатьох сезонів, він ідеально підходить для щоденного використання, не потребує складання, відразу готовий до використання.
Цей набір меблів - ідеальний вибір для людей, які цінують простоту та функціональність. Він підходить для заходів на відкритому повітрі, банкетних залів, ресторанів та використання вдома.
Характеристики :
-Матеріал стільниці Пластик
-Матеріал каркасу (опор) Сталь
-Складана конструкція для зберігання та траспортування Так
-Регулювання по висоті Ні
-Колір Білий
-Довжина стола, см 180
-Ширина стола, см 76
-Висота стола, см 74
-Ширина в складеному вигляді, см 76
-Глибина в складеному вигляді, см 8
-Висота в складеному вигляді, см 92
-Кількість персон 6
-Форма стільниці Прямокутна
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Кількість персон | 6 |
| Кількість стільців | 6 шт. |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Допустиме навантаження на стіл | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1800 мм |
| Ширина столу | 760 мм |
| Висота столу | 740 мм |
| Габаритні розміри стільця | |
| Ширина стільця | 500 мм |
| Глибина стільця | 450 мм |