1 500 ₴
Катання на триколісному скутері Uno – це чудовий спосіб розважитись та провести час на свіжому повітрі. Воно забезпечить кожній дитині безліч задоволення.
Скутер моделі Uno є ідеальним вибором для початківців завдяки своїй простоті управління, стабільності та легкості. Він оснащений колесами, що ефектно світяться, які стимулюють активність і надають екстраординарного вигляду.
ТРІХКОЛІСНИЙ САМОКАТ UNO:
-Міцна та легка конструкція вагою 1,8 кг.
-Широка колія передніх коліс полегшує збереження рівноваги
-Тихі та міцні поліуретанові колеса забезпечують дуже гарне зчеплення із землею.
-Світлодіоди, вбудовані в колеса, світяться під час руху
-Передня підвіска з динамічним керованим мостом
-Самокат можна скласти, знявши ручку.
-Алюмінієве кермо з регулюванням по висоті в 3-х напрямках.
-Обмежений кут повороту зводить до мінімуму неконтрольовані зміни напряму
-Ергономічні ручки на кермі
-Нековзна платформа
-гальмо на задній осі
-Міцні підшипники ABEC-7
-Фарбова упаковка, самокат відмінно підходить для подарунка.
Після розпакування скутер готовий до використання, складання не потрібно.
-Максимальне навантаження на скутер - 25 кг.
-Призначений для дітей зростом від 90 до 135 см.
-Регулювання керма 58 - 68 см
-Віковий діапазон 3+
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА:
-Матеріали: алюмінієве кермо, пластикова дека, поліуретанові колеса зі світлодіодним підсвічуванням.
-Зростання дитини: 90 - 135 см
-Максимальна вага дитини: 25 кг
-Вага продукту: 1,8 кг
-Передні колеса: діам. 12 см; ширина 2 см;
-Заднє колесо: діам. 7,5 см, ширина 2 см
-Упаковка: кольоровий картон 58 х 28 х 14,5 см.
У комплекті: керівництво польською та англійською мовами.
ВАГА 2 кг
ГАБАРИТИ 58×28×15 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Висота рульової стійки | 68 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 1.8 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |