3 000 ₴
Газовий пальник подвійний - це ідеальний вибір для швидкого приготування їжі у відкритому полі. Завдяки двом газовим конфоркам потужністю по 1940 Вт кожна, ви можете встановити на пальник пару каструль одночасно, щоб приготувати декілька страв. Високі борти конструкції служать вітрозахисним екраном, що мінімізує втрату тепла, особливо у відкритому полі.
Модель належить до портативних пальників із передпусковим нагрівом палива, що підвищує його ефективність у холодний період. Ви можете використовувати бутан або пропан як паливо, які витрачаються зі швидкістю 140 г/год. Газовий картридж приєднується до різьбового з'єднання на кінці портативного шнура. Інтенсивність горіння кожної конфорки можна регулювати окремо за допомогою перемикачів, що обертаються.
Ця газова плита виготовлена з вогне- та корозійностійких матеріалів, таких як сталь, алюміній та мідь. Їх легко очищати від кіптяви та жиру за допомогою вологої губки. Стабільність моделі забезпечують складані сталеві ніжки - по 4 штуки під кожною конфоркою.
У розгорнутому стані габарити газової плити складають 415 х 187 х 95 мм і вона сумісна з більшістю типів каструль, сковорідок та чайників для туризму. Після використання вона легко складається до розмірів 300 х 65 х 95 мм і поміщається у фірмовий чохол, що поставляється разом з нею. Чохол зроблений зі щільного матеріалу EVA, що захищає пальник від вологи та дрібних подряпин під час транспортування. Крім того, він має застібку-блискавку з довгою петлею для додаткового зручності під час перенесення.
Характеристики:
-портативна газова плита із двома конфорками;
-матеріали – алюміній, нержавіюча сталь, мідь;
-потужність – 1940 Вт;
-тип палива – бутан, пропан;
-витрата палива – 140 г/год;
-ефективна вітрозахисна конструкція;
-функція попереднього нагрівання палива;
-потужність кожної конфорки регулюється окремо;
-розміри у встановленому положенні – 415 х 187 х 95 міліметрів;
-розміри у складеному вигляді – 300 х 65 х 95 міліметрів;
-вага – 1.03 кілограми;
-до набору входить чохол на блискавці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Номінальна потужність | 1940 Вт |
| Витратуа газового палива | 140 г/год |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| Вага | 1.03 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 415 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Висота | 95 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Плита | Ні |
| Кейс для транспортування | Так |