8 500 ₴
Для моніторингу стану користувача Hop-Sport HS-045H обладнано комп'ютером та інтуїтивно зрозумілим дисплеєм. Під час вправ відображається поточна швидкість, тривалість тренувань, відстань, кількість спалених калорій та пульс. Щоб точно вимірювати частоту серцевих скорочень, тренажер обладнаний чутливими сенсорними датчиками, завдяки чому Ви зможете досягти більшої ефективності занять.
8 рівнів навантаження дозволяють оптимально підібрати інтенсивність тренувань та поступово підвищувати її. Велосипед оснащений повністю ізольованою 5,5-кілограмовою системою маховика, завдяки якій тренування стають безшумними та комфортними для користувачів із будь-яким рівнем підготовки.
Основні характеристики:
система навантаження: магнітна
вага системи маховика: 5,5 кг
габарити: 122 х 41 х 68см (В х Ш х Д)
розміри коробки: 59 x 25 x 47см
вага тренажера: 17,5 кг
максимальна вага користувача: 120 кг
датчики пульсу на ручках
регульована висота сидіння
максимальна відстань від сідла до педалі: 81см
8-ступінчасте ручне регулювання навантаження
фіксуючі ремінці на педалях
гарантія: 24 місяці
Показ комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс.
Ручне регулювання опору
Тренуйся як хочеш! Відрегулюйте рівень складності відповідно до своїх уподобань - у моделі HS-045H Eos у вас є 8 рівнів опору. Збільшіть або зменшіть рівень опору за допомогою зручної ручки, яка розташована під кермом.
Багатофункціональний тренувальний комп'ютер
Перетворіть свої тренування на справжній виклик і стежте за ефектом! Тренувальний комп'ютер відображає швидкість, з якою ви рухаєтеся, пройдену дистанцію, час тренування, спалені калорії та частоту серцевих скорочень. Функція SCAN дає змогу переглядати окремі значення з інтервалами. Крім того, завдяки власнику планшета або телефону, під час тренування ви можете переглянути фільм або послухати улюблену музику.
Протиковзкі педалі з фіксуючими ременями
Безпека під час тренувань дуже важлива! Тому, коли ви тренуєтеся на цьому велосипеді, вам не потрібно турбуватися про те, що ваші ноги зісковзнуть із педалей. Завдяки ковзаним педалям 9,5 x 7см з фіксуючими ременями вони залишатимуться на місці весь час.
Тактильні датчики пульсу
Перевірте свій пульс за допомогою чутливих тактильних датчиків у ручках! Результат виміру пульсу відображається на дисплеї. Під час тренувань, все, що вам потрібно зробити, це покласти руки на датчики, щоб виміряти свій пульс. Правильний пульс є ключовим елементом тренувань. Будь то спалювання калорій, покращення фізичної форми або зміцнення сил – оптимальна частота серцевих скорочень завжди допоможе вам досягти бажаних результатів більш ефективно!
Регулювання сидіння по вертикалі
Комфорт під час тренування – ключ до успіху! Завдяки можливості вертикального регулювання сидіння ви можете легко налаштувати його під свій зріст та індивідуальні уподобання.
Розміри велотренажера
Завдяки невеликим розмірам байк компактний та легко переміщається.
Система магнітного опору
Система магнітного опору масою 5,5 кг, що використовується в тренажері, з 8-ступінчастим ручним регулюванням гарантує, що тренування на цій моделі буде плавним і, що немаловажно, тихим. На ньому можна займатися навіть уночі, не побоюючись, що розбудіть інших домочадців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Вага маховика | 5.5 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Ремінці на педалях, Транспортувальні ролики |
| Вага | 17.5 кг |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 68 см |
| Ширина | 41 см |
| Висота | 122 см |