14 000 ₴
Велотренажер Hop-Sport HS-035H Leaf із сенсорними датчиками пульсу призначений для домашніх тренувань, допомагаючи спалювати зайві кілограми, формувати фігуру та покращувати фізичну форму. Його сучасний дизайн та міцна конструкція роблять його надійним пристроєм. Система магнітного опору вагою 8 кг забезпечує плавність руху під час тренування. Регульоване сидіння додає комфорту, а простий використання комп'ютер дозволяє відстежувати основні параметри тренування. Максимальна вага користувача цього тренажера становить 135 кг.
Основні характеристики:
модель - HS-035H Leaf
призначення - для домашнього
система навантаження: магнітна
вага системи маховика: 8 кг
габарити: 130 х 55 х 90см (В х Ш х Д)
розміри коробки - 64 х 29 х 80см (В х Ш х Д)
вага тренажера: 29 кг
максимальна вага користувача: 135 кг
регульована висота сидіння – 7 рівнів через 3,5см
відстань сидіння від педалей у нижньому положенні 66 - 86см
відстань сидіння від педалей у найвищому положенні 40 - 60см
відстань сидіння від землі - 77 - 97см
8-ступінчасте ручне регулювання навантаження
фіксуючі ремінці на педалях
розмір педалей 12 х 10см
розмір сидіння 25 х 27см
довжина кроку - 34см
датчики пульсу
підставка під планшет/телефон
Показ комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс.
Сенсорні датчики пульсу
Перевірте свій пульс за допомогою чутливих сенсорних датчиків, встановлених у ручках керма! Все, що вам потрібно зробити, це покласти на них руки, щоб перевірити частоту серцевих скорочень, і результат буде відображено. Будь то спалювання калорій, покращення фізичної форми або тренування витривалості – оптимальна частота серцевих скорочень завжди допоможе вам досягти бажаних результатів більш ефективно.
Вертикально регульоване сидіння
Комфорт під час вправ – це ключ до успішного тренування! На цій моделі можуть успішно тренуватись люди як з високим зростанням, так і низьким. Завдяки можливості точно відрегулювати сидіння по вертикалі, можна легко відрегулювати положення тренажера відповідно до ваших параметрів. Ергономічна форма сидіння зробить тренування ще приємнішим і комфортнішим.
Регулювання опору
Тренуйся як хочеш! Відрегулюйте рівень складності відповідно до своїх уподобань - у моделі Leaf у вас до 8 рівнів опору. Збільшіть або зменшіть опір за допомогою зручної ручки під кермом.
Тренувальний комп'ютер із підставкою для планшета
Перетворіть свої тренування на справжній виклик і стежте за результатами! Тренувальний комп'ютер відображає швидкість, з якою ви рухаєтеся, відстань (поточна та загальна), час тренування, кількість спалених калорій та пульс. Завдяки функції сканування параметри відображаються циклічно - це дуже допомагає, тому що безупинно ви повністю контролюєте своє тренування. Крім того, планшет чи телефон дозволяють дивитися фільми або слухати улюблену музику під час тренувань.
Вирівнюючі ніжки
Можливість точного вирівнювання тренажера, використовуючи ніжки, розташовані в задньому стабілізаторі, дозволяє усунути проблеми з нерівною поверхнею. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що тренажер стабільний і ваші тренування будуть комфортними та безпечними.
Нековзні педалі з фіксуючими ременями
Безпека під час тренування є важливою! При тренуванні на цьому велосипеді не потрібно турбуватися про те, що ноги зісковзнуть із педалей. Вони покриті нековзним матеріалом і оснащені ременями, що фіксують - незалежно від інтенсивності вправи ваші ноги завжди будуть на місці.
Транспортні ролики
Після тренування вам не потрібно турбуватися, що ваша квартира виглядатиме як тренажерний зал. Завдяки функціональним транспортним роликам, вбудованим у передній стабілізатор, ви можете легко переміщати велотренажер до іншого місця.
Система магнітного опору
8-кілограмова система магнітного опору, що використовується в тренажері, з 8-ступінчастим ручним регулюванням гарантує, що тренування на цій моделі буде плавним і, що важливо, тихим. На ньому можна займатися навіть уночі, не побоюючись, що розбудіть інших домочадців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 135 кг |
| Вага маховика | 8 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики |
| Вага | 29 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 55 см |
| Висота | 90 см |