13 000 ₴
Магнітний орбітрек Hop-Sport HS-003C Focus – це чудове обладнання, яке підходить для домашніх тренувань кожного, незалежно від віку, статі чи рівня фізичної підготовки. Еліптичний тренажер одночасно активізує всі групи м'язів, як степер, велотренажер та бігова доріжка. Це забезпечує ефективні, комфортні та, що найважливіше, безпечні заняття.
Стабільна конструкція забезпечує стійкість навіть за інтенсивних тренувань. Система маховика нового покоління вагою 9 кг працює плавно та безперебійно при зміні навантаження, при цьому орбітрек працює дуже тихо, дозволяючи вам займатися у будь-який зручний час, не турбуючи інших членів родини.
8 рівнів регулювання магнітного опору дозволяють вам поступово збільшувати навантаження, що важливо для досягнення швидких та довгострокових результатів. Орбітрек HS-003C Focus оснащений багатофункціональним комп'ютером із дисплеєм, який дозволяє відстежувати прогрес ваших тренувань. Датчики серцевого ритму дозволяють вибирати інтенсивність вправ відповідно до ваших потреб.
Ви можете не турбуватися про те, що після тренування ваша кімната нагадуватиме спортивний зал. Завдяки компактним розмірам та зручним транспортним роликам, орбітрек легко переміщається і може бути прибраний, наприклад, у шафу.
Основні характеристики:
Показання комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс.

Еліптичний тренажер Focus оснащений багатофункціональним комп'ютером і дисплеєм, що легко читається. Функції комп'ютера:
SCAN: Показує: час тренування, пройдену відстань, швидкість, витрачені калорії, частоту серцевих скорочень і загальну кількість кілометрів.
TIME: відображення часу тренування. За допомогою кнопки "встановити" ви можете ввести значення, про яке комп'ютер повідомить вас звуковим сигналом.
SPEED: відображення поточної швидкості.
DISTANCE: відображає пройдену відстань, за допомогою кнопки установки ви можете встановити бажане значення, про яке комп'ютер повідомить вас звуковим сигналом.
CALORIES: відображає витрачені калорії, за допомогою кнопки установки ви можете встановити бажане значення, про яке комп'ютер повідомить вас звуковим сигналом.
ODO: відображає загальну відстань, пройдену за все тренування.
PULSE: відображення поточної частоти пульсу користувача.

Перевірте свій пульс за допомогою чутливих тактильних датчиків в рукоятках! Результат вимірювання пульсу відображається на дисплеї. Під час тренувань все, що вам потрібно зробити, це покласти руки на датчики, щоб виміряти свій пульс. Правильний пульс є ключовим елементом тренувань. Будь то спалювання калорій, поліпшення фізичної форми або зміцнення сил - оптимальна частота серцевих скорочень завжди допоможе вам досягти бажаних результатів більш ефективно!

Безпека і стабільність під час тренувань дуже важливі, тому еліптичний крос-тренажер HS-003C оснащений нековзними платформами для ніг. Завдяки їм ви можете бути впевнені, що ваші ноги не будуть ковзати, дозволяючи вам зосередитися на вправах, які ви робите.

Завдяки плавній настройці опору за допомогою ручки, яка завжди у вас під рукою, ви можете легко вибрати рівень складності для ваших індивідуальних тренувань. Широкий спектр рівнів регулювання задовольнить як любителів, так і тих, хто більш досвідчений в тренуваннях.

Після тренування вам не потрібно турбуватися про те, що ваш дім все одно буде виглядати як тренажерний зал. Завдяки функціональним транспортним роликам, вбудованим в передній стабілізатор, ви можете легко переміщати обладнання в інше місце.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Максимальна довжина кроку | 29 см |
| Конструкція | Цілісна |
| Вага маховика | 9 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Автономна робота | Батарейки |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Вага | 27.5 кг |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 152.5 см |
| Ширина | 65 см |
| Висота | 100.5 см |