23 000 ₴
Орбітрек - один із найбільш популярних тренажерів як серед початківців, так і серед досвідчених спортсменів. Цей тренажер ідеально підходить для тих, хто тільки починає займатися спортом або відновлює свою тренувальну програму, зосереджуючись на вправах кардіо. Любителі інтенсивних тренувань також позитивно відгукуються про еліптичний тренажер. Причина проста: орбітрек активно задіє великі групи м'язів, включаючи руки, ноги, спину та живіт.
Електромагнітний орбітрек Hop-Sport HS-050C Frost – це новинка в асортименті бренду, розроблена для вимогливих користувачів. Його ергономічний дизайн, міцна армована конструкція та широкі педалі з антиковзким покриттям забезпечують безпеку під час кожного тренування. Система махового колеса вагою 14,5 кг дозволяє проводити тренування на найвищому рівні. Орбітрек не навантажує суглоби та спину, працює надійно, плавно і, головне, безшумно. Ви зможете займатися навіть уночі, не турбуючи інших членів сім'ї.
Для додаткової мотивації та контролю за станом організму орбітрек оснащений інтуїтивно зрозумілим дисплеєм, на якому відображаються найважливіші параметри тренувань. Щоб контролювати правильний ритм серцевих скорочень, на ручках встановлені сенсорні датчики пульсу. Можна використовувати режим HRC, що допомагає підтримувати частоту серцевих скорочень на оптимальному рівні.
Основні характеристики:
Показання комп'ютера:

Перетворіть свої тренування в справжній виклик! Комп'ютер дозволяє контролювати найважливіші параметри тренування, такі як час, швидкість, дистанція, калорії і частота серцевих скорочень. Крім того, завдяки функції відновлення ви зможете вимірювати ефективність організму, а за допомогою Body Fat можливо визначати рівень жиру в організмі. Програма HRC, контрольована серцем, корисна і цікава. Протягом всього тренування навантаження буде налаштована на ваш пульс, щоб зробити його максимально оптимальним.

Перевірте свій пульс за допомогою чутливих тактильних датчиків в рукоятках! Результат вимірювання пульсу відображається на дисплеї. Під час тренувань все, що вам потрібно зробити, це покласти руки на датчики, щоб виміряти свій пульс. Правильний пульс є ключовим елементом тренувань. Будь то спалювання калорій, поліпшення фізичної форми або зміцнення сил - оптимальна частота серцевих скорочень завжди допоможе вам досягти бажаних результатів більш ефективно!

Після тренування вам не потрібно турбуватися про те, що ваш дім все одно буде виглядати як тренажерний зал. Завдяки функціональним транспортним роликам, вбудованим в передній стабілізатор, ви можете легко переміщати обладнання в інше місце

Безпека і правильне зчеплення під час тренування дуже важливі, тому еліптичний крос-тренажер HS-050C оснащений нековзними платформами для ніг. Завдяки їм ви можете бути впевнені, що ваші ноги не будуть ковзати, дозволяючи вам зосередитися на вправах, які ви робите. Крім того, 3-рівневе горизонтальне регулювання платформ дозволить вам оптимально налаштувати їх параметри відповідно до ваших потреб.

Ми знаємо, наскільки важливий комфорт під час тренувань. Ось чому еліптичний крос-тренажер HS-060C оснащений тримачем для пляшки, розміщеним на профілі під тренувальним комп'ютером. Вам не потрібно припиняти тренування, щоб дотягнутися до освіжаючою води - з цього моменту, під час тренувань, ви завжди можете мати її в межах досяжності.

Можливість точного вирівнювання тренажера, використовуючи ніжки, розташовані в передньому і задньому стабілізаторі, дозволяє усунути будь-які проблеми з нерівним покриттям. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що еліптичний крос-тренажер стійкий і ваші тренування будуть комфортними і безпечними.

Система маховика масою 14,5 кг гарантує, що тренування на еліптичному крос-тренажері Frost НЕ буде перевантажувати ваші коліна. Завдяки цьому робота пристрою також плавна і тиха - ви можете займатися, не побоюючись потривожити сусідів або розбудити дітей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 26 - 40 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час |
| Вага | 41 кг |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Максимальна довжина кроку | 34 см |
| Конструкція | Цілісна |
| Вага маховика | 14.5 кг |
| Особливості | Тримач для пляшок |
| Гарантійний термін | 12 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 166 см |
| Ширина | 58 см |
| Висота | 140 см |