30 000 ₴
Еліптичний тренажер Hop-Sport HS-070C Buzz – це унікальна передньопривідна модель з електромагнітною системою навантаження, яка практично не має конкурентів на ринку. Він виготовлений відповідно до високих європейських стандартів якості, використовуючи сучасні компоненти, що задовольняє найвибагливіших користувачів.
Стабільна машина із масивною конструкцією вагою 51 кг дозволяє проводити високоякісні тренування в домашніх умовах. Ергономічний дизайн і широкі педалі, що не ковзають, забезпечують комфорт і безпеку під час занять, не навантажуючи коліна.
Масивна система махового колеса вагою 18 кг працює потужно, плавно та безшумно, без ривків при зміні навантаження. 16 рівнів електромагнітного опору дозволяють поступово підвищувати інтенсивність тренувань для швидкого досягнення довгострокових результатів.
Для моніторингу стану та додаткової мотивації тренажер оснащений функціональним комп'ютером та дисплеєм, на якому відображаються основні показники тренування: час, відстань, швидкість, калорії, пульс. Чутливі сенсорні датчики на ручках стояків дозволяють контролювати частоту серцевих скорочень.
Після тренування немає необхідності турбуватися про те, що кімната стане схожою на спортзал, тому що еліптичний тренажер оснащений транспортними коліщатками, які дозволяють легко переміщати його. Так що не зволікайте, змініть своє життя разом із Hop-Sport!

Перетворіть свої тренування в справжній виклик! Тренувальний комп'ютер з РК-дисплеєм на еліптичному тренажері Buzz робить це можливим. Ви можете вибрати одну з 13 програм тренувань: 6 попередньо встановлених, програма призначена для користувача, ручна програма, BODY FAT (визначає рівень жиру в організмі), 3 програми HRC (контроль частоти серцевих скорочень, можливість встановити верхню межу пульсу) і TARGET HR (частота пульсу залежить від віку спортсмена). Лічильник дозволяє контролювати найважливіші параметри тренування: час, швидкість, відстань, калорії, частоту серцевих скорочень. Він також показує обраний вами рівень навантаження, програму тренувань і максимальний рівень пульсу.

Перевірте свій пульс за допомогою чутливих тактильних давачів вбудованих у рукоятках! Результат вимірювання пульсу відображається на дисплеї. Під час тренувань все, що вам потрібно зробити, це покласти руки на давачі, щоб виміряти свій пульс. Правильний пульс є ключовим елементом тренувань. Будь то спалювання калорій, поліпшення фізичної форми або зміцнення сил - оптимальна частота серцевих скорочень завжди допоможе вам досягти бажаних результатів більш ефективно!

Після тренування вам не потрібно турбуватися про те, що ваш дім все одно буде виглядати як тренажерний зал. Завдяки функціональним транспортним роликам, вбудованим в передній стабілізатор, ви можете легко переміщати обладнання в інше місце

Безпека і правильне зчеплення під час тренування дуже важливі, тому орбітрек HS-070C оснащений антиковзними платформами для ніг. Завдяки їм ви можете бути впевнені, що ваші ноги не будуть ковзати, дозволяючи вам зосередитися на тренуванні, які ви робите.

Система маховика 18 кг гарантує, що тренування на орбітреці Buzz не будуть перевантажувати ваші коліна. Завдяки цьому, тренажер працює плавно і безшумно - ви можете практикуватися, не турбуючись про те, що потурбуєте сусідів або розбудите дітей.

Еліптичний крос-тренажер Buzz оснащений системою подвійних роликів і направляючих, по яких рухаються підніжки. Використання подвійних напрямних робить цю модель максимально комфортною під час тренування. Незалежно від ваги користувача тренування проходить плавно і тихо.

Можливість точного вирівнювання дозволяє усунути будь-яку проблему нерівностей підлоги. У ніжок є до 6 можливих налаштувань - ви можете ідеально встановити еліптичний тренажер на будь-яку поверхню, і ваші тренування будуть комфортними і безпечними.

Не забувайте про питний режим під час тривалих і інтенсивних тренувань! На передній рамі еліптичного тренажера, під комп'ютером, є утримувач для пляшок - вам не потрібно зупиняти тренування, щоб дістати ізотонічний напій або воду. У комплект не входить пляшка з водою.
Основні характеристики:
-система навантаження: електромагнітна
-вага системи маховика: 18 кг
-габарити: 169 х 62 х 165см (ВхШхД)
-розміри коробки: 121 x 76 x 45см
-вага тренажера: 51 кг
-максимальна вага користувача: 150 кг
-розмір педалей: 39х14см
-Q-фактор (відстань між платформами): 18см
-довжина кроку: 40см
-відстань між полозами: внутрішня 15,5см, зовнішня 46см, -центральна 32см
-16 рівнів навантаження
-давачі пульсу
-транспортні ролики
Показання комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Максимальна довжина кроку | 40 см |
| Вага маховика | 18 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час |
| Вага | 51 кг |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 169 см |
| Ширина | 62 см |
| Висота | 165 см |