19 000 ₴

Інтуїтивно зрозумілий у використанні, панель управління відображає наступні параметри:
TIME - час тренування CAL - витрачені калорії CNT - поточна кількість рухів T-CNT - загальна кількість рухів SCAN - сканування всіх параметрів DIST - пройдену відстань PUL - вимірювання пульсу

Ви хочете тренуватися вдома, щоб поліпшити свою фізичну форму, але у вас не так багато місця для тренажерів? Система швидкого складання в HS-065AR Talon дозволяє легко зібрати пристрій і, таким чином, економить місце в приміщенні. Функціональні транспортувальні ролики і ручка на задньому стабілізаторі забезпечують зручне переміщення обладнання.

Гребний тренажер HS-065AR Talon має маховик на основі повітряної системи. Завдяки цьому тренажер працює дуже злагоджено, не вимагає частого технічного обслуговування, а його робота дуже тиха. Ви можете зручно відрегулювати рівень опору в межах 8 рівнів, використовуючи ручку, розташовану на сталевому профілі під отвором вентилятора.

М'яке сидіння анатомічної форми забезпечує комфорт навіть під час самих інтенсивних вправ, а його оптимальні розміри дозволяють зайняти стійку позицію під час тренувань. Роликові підшипники забезпечують плавний рух сидіння по сталевій направляючій.

Комфорт під час вправ - це ключ! Ось чому модель HS-065AR Talon оснащена широкими нековзаючими платформами для ніг з регульованими ременями безпеки. Завдяки їм ви можете бути впевнені, що ваші ноги не будуть рухатися під час тренування, що дозволить вам повністю зосередитися на виконуваних вправах.

Вихідний отвір забезпечує достатню циркуляцію повітря під час веслування, створюючи приємний охолоджуючий потік повітря для весляра. Завдяки опції ручного регулювання ви можете вільно встановлювати напрямок виходу повітря відповідно до ваших потреб - вгору або безпосередньо на користувача.
Технічні характеристики:
Додаткова інформація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 135 кг |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Вага | 24.5 кг |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 213 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 77 см |