25 000 ₴

Комп'ютер знаходиться на рівні очей, завдяки йому ви можете перевірити точні показники тренування. Вбудований тримач під планшет забезпечує зручне використання мобільного пристрою під час тренувань. Якщо ви хочете отримати ще точніші вимірювання, ви можете використовувати телеметричний пояс, сумісний з обладнанням. Купити товар можна у нас на сайті.

Тренування на гребному тренажері Nuke проводиться ногами в положенні "всередині", що означає інноваційну техніку тренувань і підвищений рівень безпеки. Це пов'язано з використанням рейкової системи на основі двох окремих елементів конструкції. Завдяки стабілізуючому кронштейну розміщеному під сидінням забезпечує стабільність конструкції та надійність тренажера.

Щоб скласти тренажер Nuke потрібно лише три кроки! Раз - затягнути сидіння. Два - відкрутити стопорні гвинти. Три - скласти гребний тренажер! Таким чином у вашому будинку чи квартирі буде місце для інших тренажерів, і ви зможете безпечно зберігати гребний тренажер. Крім того, ви можете в будь-який час переміщати свій тренажер, оскільки він оснащений транспортувальними роликами.

Гребний тренажер Nuke - це спортивний тренажер, що імітує греблю. На відміну від більшості інших кардіотренажерів, при тренуваннях на гребному тренажері в роботу залучається мускулатура спини, плечового пояса, біцепса, абдомінального пресу і безліч інших м'язів корпусу і верхньої частини тіла, а не тільки ноги. Саме завдяки цьому факту гребний тренажер є одним з найбільш використовуваних тренажерів!

Гребний тренажер Nuke оснащений інноваційними технологічними рішеннями, які підвищують комфорт і безпеку тренувань. Спеціальні антиковзкі накладки на платформі, запобігають ковзанню ніг під час виконання гребних рухів. Крім того, з їх допомогою можна регулювати висоту стопи на платформі, що впливає на положення тіла під час виконання вправ. Гребний тренажер Nuke стабільний завдяки вбудованому стабілізатору та ніжкам, що вирівнюються.
Основні характеристики
Покази комп'ютера:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Магнітний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 135 кг |
| Вага маховика | 9 кг |
| Кількість рівнів навантаження | більше 10 |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Час |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Вага | 32 кг |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 177 см |
| Ширина | 52 см |
| Висота | 52 см |