3 000 ₴
ПЛАСТИКОВИЙ САДОВИЙ Стіл із можливістю регулювання висоти на двох рівнях,
розміром 122*61*74 см (навантаження до 150 кг) складаний Білий Польща

Складаний стіл (2 рівня регулювання по висоті) 122*61*74см
Матеріал: пластик високої щільності (чистий HDPE) зі сталевою рамою та ніжками
Розмір у розібраному вигляді: 122 см х 61 см х 74 см
Розмір у складеному вигляді: 61 см х 8 см х 62,5 см
Розмір упакованого товару: 64*63*9см
Максимальна вантажопідйомність: 150 кг
Фактура: гладка
Вага: 8,8 кг
Температурний режим: від -60 до +100 °C.
Стандарт: EN581-1:2017/EN581-2:2015/AC.

Характеристики матеріалу:
Максимальне навантаження – 150 кг.
Не згинається, має щільну структуру.
Міцний кут і край, не ламаються.
Стійкий до високих температур, не деформується.
Стійкий до подряпин та механічних пошкоджень.
Паропроникний та водонепроникний матеріал.
Стійкий до морозу.
Висока щільність 0,96 г/см³.
Основні переваги:
Компактні розміри.
Мобільний, легко переноситься.
Можна використовувати як у приміщеннях, так і на вулиці, не обов'язково після використання прибирати в приміщення – матеріал добре переносить будь-які погодні умови.
Стильний дизайн.
Займає мало місця, легко зберігається.
Легкий.
Надійний матеріал з терміном служби від 10 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1220 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Висота | 740 мм |
| Вага | 8.8 кг |