
9 000 ₴
8 199 ₴
Сейф TM Griffon серії S – це оптимальне та надійне рішення. Сейф ідеально підходить для зберігання цінностей та документів.

Основні переваги цієї продукції включають товщину металевих дверей 3 мм і наявність двох сталевих ригелів, що обертаються + знімної полиці, а також можливість вибору між ключовим або електронним кодовим замком.

Характеристики:
-Зовнішні розміри: 200 мм висота, 380 мм ширина, 260 мм глибина.
-Внутрішні розміри: 194 мм висота, 374 мм ширина, 202 мм глибина.
-Об'єм: 14,7 літрів.
-Маса: 16 кг.
-Товщина металу корпусу: 3 мм
-Товщина металу дверей: 3 мм
Система замикання:
Ригельна система (2 хромованих активних ригелі, що обертаються, діаметр ригеля 25 мм)
-Тип замка: Електронний кодовий GRIFFON 2.0 (Україна)
-Тип покриття: порошкове покриття
-Колір: антрацитово-сірий, кремово-білий (RAL 7016, RAL 9001)
-Серія продуктів: S
* Відхилення від вказаної ваги може становити +/- 10%.
-Стандартна комплектація: 1 Полиця
-Додатково: анкерні вузли для кріплення до стіни.
-Гарантія на товар: 5 років, на замок - 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Антрацит |
| Наявність трейзера | Ні |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи, готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 200 мм |
| Зовнішня ширина | 380 мм |
| Зовнішня глибина | 260 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 194 мм |
| Внутрішня ширина | 374 мм |
| Внутрішня глибина | 202 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 14.7 л |
| Вага | 16 кг |
| Кількість полиць | 1 шт. |