
10 000 ₴
8 799 ₴
Сейф TM Griffon серії S – це оптимальне та надійне рішення. Сейф ідеально підходить для зберігання цінностей та документів.
Особливістю даної моделі являється наявність аварійного ключового замка за допомогою якого сейф можна відчинити ключем без введення коду до електронного замка.

Основні переваги цієї продукції включають товщину металевих дверей 3 мм і наявність двох сталевих ригелів, що обертаються + знімної полиці, а також можливість вибору між ключовим або електронним кодовим замком.

Характеристики:
-Зовнішні розміри: 200 мм висота, 380 мм ширина, 260 мм глибина.
-Внутрішні розміри: 194 мм висота, 374 мм ширина, 202 мм глибина.
-Об'єм: 14,7 літрів.
-Маса: 16 кг.
-Товщина металу корпусу: 3 мм
-Товщина металу дверей: 3 мм
Система замикання:
Ригельна система (2 хромованих активних ригелі, що обертаються, діаметр ригеля 25 мм)
-Тип замка: Кодовий електронний замок GRIFFON 2.0 та аварійний ключовий замок EURO-LOCKS (Польща)
-Тип покриття: порошкове покриття
-Колір: антрацитово-сірий, кремово-білий (RAL 7016, RAL 9001)
-Серія продуктів: S
* Відхилення від вказаної ваги може становити +/- 10%.
-Стандартна комплектація: 1 Полиця
-Додатково: анкерні вузли для кріплення до стіни.
-Гарантія на товар: 5 років, на замок - 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Антрацит |
| Наявність трейзера | Ні |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи, готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи |
| Товщина металу | 3.0 |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 200 мм |
| Зовнішня ширина | 380 мм |
| Зовнішня глибина | 260 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 194 мм |
| Внутрішня ширина | 374 мм |
| Внутрішня глибина | 202 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 14.7 л |
| Вага | 16 кг |
| Кількість полиць | 1 шт. |