9 000 ₴
7 399 ₴
Сейф GLT.140.K має протизламні двері, трейзер для зберігання набоїв і документів, кишені для засобів догляду за зброєю або магазинів, тримачі для шомполів, планку для навіски і пересувний магнітний ложемент. Все додаткове обладнання на дверях може легко видалятися. Сейф оснащений сувальдним замком з двома хромованими ригелями, що обертаються.

Сейф для зберігання зброї GLT.140.K HUNTER призначений для заховування до 4-х одиниць зброї довжиною до 1260 мм. Він підходить для зберігання травматичної і гладкоствольної зброї. Також може бути використаний для зберігання нарізної зброї, включаючи автомат АК-74, АКСУ, карабіни і аналогічні моделі. Однак для нарізної зброї рекомендується використовувати сертифіковані зламостійкі сейфи серії GE від GRIFFON для більшої безпеки.

Для надійної фіксації на стаціонарному місці сейф можна закріпити до стіни або підлоги за допомогою анкерних вузлів.

Характеристики сейфа для зберігання зброї GLT.140.K HUNTER:
-Тип сейфу: для зброї
-Максимальна висота зброї: 1260 мм
Зовнішні розміри:
-Висота: 1400 мм
-Ширина: 260 мм
-Глибина: 260 мм
(Розміри без урахування виступаючих частин)
Внутрішні розміри:
-Висота: 1398 мм
-Ширина: 258 мм
-Глибина: 239 мм

-Об'єм: 86 літрів
-Маса: 24 кг
-Кількість одиниць зброї: 4
-Товщина металу дверей: 2,4 мм
-Система замикання: ригельна система (2 хромованих активних ригеля, що обертаються)
-Тип замка: ключовий сувальдний замок
-Тип покриття: порошкове покриття
-Колір: антрацитово-сірий (RAL 7016)
-Серія продуктів: GL
Стандартна комплектація:
-Каса: 1 шт.
-Анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни
Гарантія на товар: 5 років
Гарантія на замок: 1 рік

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 2.4 мм |
| Колір | Антрацит |
| Наявність трейзера | Так |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1400 мм |
| Зовнішня ширина | 260 мм |
| Зовнішня глибина | 260 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1398 мм |
| Внутрішня ширина | 258 мм |
| Внутрішня глибина | 239 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 86 л |
| Вага | 24 кг |