25 000 ₴
23 299 ₴
Модель сейфа для пістолета Griffon GU є новітнім рішенням для безпечного зберігання зброї вдома або в квартирі. Його горизонтальна конструкція спеціально спроектована для зручного розміщення у шафі або гардеробній кімнаті.

Сейф для зброї зламостійкої серії GRIFFON GU.50.Е має наступні характеристики:
• Спеціальна антизламна конструкція «зачіп», яка унеможливлює відкриття дверей гострим предметом чи викруткою.
• Захисний шар товщиною 3 мм.
• Тристороння система замикання з активними хромованими ригелями, що обертаються, діаметром 25 мм.
• Загартовані леговані сталеві пластини для захисту від висвердлювання та вибивання замка.
• Знімний магнітний ложемент.
• Сейф призначений для зберігання пістолетів і цінних паперів.

Технічні характеристики:
-Максимальна висота зброї: 410 мм
-Тип сейфа: для зберігання зброї
Зовнішні розміри:
- Висота: 175 мм
- Ширина: 500 мм
- Глибина: 360 мм
*Розміри вказані без урахування виступаючих частин (замок, ручка, петлі). Допускається відхилення від зазначених розмірів +/- 3 мм.*
Внутрішні розміри:
- Висота: 103 мм
- Ширина: 410 мм
- Глибина: 294 мм
*Допускається відхилення від зазначених розмірів +/- 3 мм.*

Загальні характеристики:
- Об'єм: 12,5 л
- Маса: 26 кг
- Місткість: до 3 одиниць зброї
- Товщина металу дверей: 3 мм
- Товщина захисного шару: 3 мм
- Зламостійкість: клас S1 відповідно до ДСТУ EN 14450:2014
- Система замикання: тристороння ригельна система (4 хромованих ригелі, що обертаються, діаметром 25 мм)
- Тип замка: Електронний кодовий сейфовий замок SMARTLOCK (Італія), сертифікат класу VDS 2
- Тип покриття: порошкове
- Колір: сірий (RAL 7016)
- Серія продукту: GU
*Допускається відхилення від вказаної ваги +/- 10%.*
Стандартна комплектація:
- Анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги
Гарантія на товар: 5 років
Гарантія на замок: 1 рік
Грифон GU серії сейфи сертифіковані в Європі за стандартом EN 14450 і мають рівень опору до зламу S1.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Сірий |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи, готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 175 мм |
| Зовнішня ширина | 500 мм |
| Зовнішня глибина | 360 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 103 мм |
| Внутрішня ширина | 410 мм |
| Внутрішня глибина | 294 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 12.5 л |
| Вага | 26 кг |