15 000 ₴
13 899 ₴
Сейф для зберігання зброї GS.140.K Griffon, вироблений компанією Паритет-К, розроблений для зберігання до трьох одиниць зброї довжиною до 1350 мм. Модель GS оснащена спеціальною антизламною конструкцією дверей з петлею-антизрізом.

У сейфі є вертикальний трейзер (каса) збільшеної місткості з полицею для патронів, а також три знімні полиці для аксесуарів або документів. Крім того, передбачені кишені для засобів догляду за зброєю або магазинів, тримачі для шомполів і монтажна рейка.

Сейф обладнаний пересувним магнітним ложементом, а анкерні вузли дозволяють надійно закріпити його до стіни та підлоги.
Двері сейфа виготовлені з металу товщиною 3 мм, де полотно має товщину 2 мм, а захисна фальш-панель — 1 мм. Сейф укомплектований сертифікованим сейфовим замком STUV, а також трьома хромованими ригелями діаметром 25 мм, що обертаються.

Технічні характеристики
Тип сейфу призначений для зберігання зброї.
Максимальна висота зброї: 1350мм
Зовнішні розміри:
- Висота: 1400 мм
- Ширина: 350 мм
- Глибина: 300 мм
*Розміри вказані без урахування виступаючих частин, таких як замок, ручка та петлі. Можливі відхилення від зазначених розмірів на +/- 3 мм.
Внутрішні розміри:
- Висота: 1397 мм
- Ширина: 347 мм
- Глибина: 238 мм
*Відхилення від зазначених розмірів можуть становити +/- 3 мм.*
Загальні параметри:
- Об'єм: 140 літра
- Вага: 42 кг
-Товщина металу корпусу: 1,5 мм
-Товщина металу дверей: 3мм
-Система замикання: ригельна система (3 хромованих активних ригелі, що обертаються, діаметр ригеля 25 мм, петля-антизріз)
-Тип замка: ключовий сейфовий замок STUV (Німеччина), сертифікат класу VDS 1
-Тип покриття: порошкове покриття
Колір: сірий (RAL 7040)
Серія продуктів: GS
* Відхилення від вказаної ваги може становити +/- 10%.
Стандартна комплектація
-Каса: 1
-Полиці: 3
Доповнення: анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни
Гарантія на товар: 5 років
Гарантія на замок: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Сірий |
| Наявність трейзера | Так |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи, готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1400 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Зовнішня глибина | 300 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1397 мм |
| Внутрішня ширина | 347 мм |
| Внутрішня глибина | 238 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 140 л |
| Вага | 42 кг |
| Кількість полиць | 3 шт. |