20 000 ₴
18 799 ₴
Сейф для зберігання зброї GS.420.K BLACK.CR, розроблений для зберігання до трьох одиниць зброї довжиною до 1350 мм. Модель GS оснащена спеціальною антизламною конструкцією дверей з петлею-антизрізом.

У сейфі є вертикальний трейзер (каса) збільшеної місткості з полицею для патронів, а також три знімні полиці для аксесуарів або документів. Крім того, передбачені кишені для засобів догляду за зброєю або магазинів, тримачі для шомполів і монтажна рейка.

Сейф обладнаний пересувним магнітним ложементом, а анкерні вузли дозволяють надійно закріпити його до стіни та підлоги.
Двері сейфа виготовлені з металу товщиною 3 мм, де полотно має товщину 2 мм, а захисна фальш-панель — 1 мм. Сейф укомплектований сертифікованим сейфовим замком STUV, а також трьома хромованими ригелями діаметром 25 мм, що обертаються.

Технічні характеристики
Тип сейфу призначений для зберігання зброї.
Максимальна висота зброї: 1350мм
Зовнішні розміри:
- Висота: 1400 мм
- Ширина: 420 мм
- Глибина: 370 мм
*Розміри вказані без урахування виступаючих частин, таких як замок, ручка та петлі. Можливі відхилення від зазначених розмірів на +/- 3 мм.
Внутрішні розміри:
- Висота: 1397 мм
- Ширина: 417 мм
- Глибина: 370 мм
*Відхилення від зазначених розмірів можуть становити +/- 3 мм.*
Загальні параметри:
- Об'єм: 182 літра
- Вага: 52 кг
-Товщина металу корпусу: 1,5 мм
-Товщина металу дверей: 2мм
-Система замикання: ригельна система (3 хромованих активних ригелі, що обертаються, діаметр ригеля 25 мм, петля-антизріз)
-Тип замка: ключовий сейфовий замок
-Тип покриття: порошкове покриття
Колір: чорний
Серія продуктів: GS
* Відхилення від вказаної ваги може становити +/- 10%.
Стандартна комплектація
-Каса: 1
-Полиці: 3
Доповнення: анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни
Гарантія на товар: 5 років
Гарантія на замок: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Наявність трейзера | Так |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи, готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1400 мм |
| Зовнішня ширина | 420 мм |
| Зовнішня глибина | 370 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1397 мм |
| Внутрішня ширина | 417 мм |
| Внутрішня глибина | 310 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 182 л |
| Вага | 52 кг |
| Кількість полиць | 3 шт. |