



4 500 ₴
3 499 ₴
ПЕРЕВАГИ Jumi Comfy:

⚡ Компактний і функціональний
Стіл розміром 120 x 74 x 50-75 см ідеально підходить для невеликих просторів, забезпечуючи зручну робочу площу.
⚡ Міцна і надійна конструкція
Стіл виготовлений з високоякісної сталі, що забезпечує його стійкість і довговічність.
⚡ Ідеально для домашнього офісу
Сучасний і стильний стіл прекрасно впишеться в будь-яку кімнату — вітальню, спальню, кабінет чи офіс.
⚡ Проста збірка
Збірка стола є легкою завдяки наданій інструкції та включеним інструментам.

Характеристики:
-Ширина: 120 см
-Висота до робочої поверхні: 74 см
-Глибина: 50-75 см
-Матеріали: чорний метал + коричневий МДФ
| Основні | |
|---|---|
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | кутова |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 750 мм |
| Висота | 740 мм |
| Вага | 18 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 750 мм |
| Висота від підлоги | 740 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ |
| Опори | метал |
| Полиці | МДФ |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |