6 000 ₴
5 149 ₴

FunDesk Leone


Підходить для дітей від 3 років до підліткового віку, зростом від 110 до 170 см.
Може використовуватися як з партою, що росте, так і зі звичайною.

Регулюючи глибину спинки та висоту сидіння, можна знайти найзручніше положення для дитини.

Колеса оснащені функцією блокування: при посадці дитини вагою понад 25 кг колеса автоматично блокуються, не дозволяючи рухатися по поверхні під тиском 20 кг.
Після вимкнення блокування крісло можна вільно пересувати.
Крісло також має підставку для ніг, що допомагає дитині не відволікатися від занять.

Спинка виготовлена з дихаючого матеріалу для комфорту влітку. Ортопедична форма спинки підтримує правильну поставу дитини і має дві частини для формування рівних лопаток і зняття напруження з м'язів спини.

Підставка виготовлена з міцного пластику.
Нейлонові коліщатка не пошкоджують підлогу і ковзають по ній плавно.
Крісло блокується при навантаженні від 25 кг. Можна вимкнути блокування для вільного переміщення крісла.

Особливості:
-Регулювання висоти та глибини сидіння.
-Автоматична блокування коліс при посадці дитини вагою понад 25 кг для підтримки правильної постави.
-Підставка для ніг.
-Підлокітники піднімаються.
-Функція включення/вимкнення блокування коліс.
-Підходить для всіх столів і парт.
-Гарантія 1 рік.

Технічні характеристики:
| Колір каркаса крісла: | сірий |
| Колір тканини крісла: | сірий |
| Висота крісла: | 75-105 см |
| Висота сидіння: | 35-58 см |
| Глибина сидіння: | 30-38 см |
| Підходить для дітей зростом | від 110 до 170 см |
| Рекомендоване навантаження на крісло | 80 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Підлокітник | пластик |
| Ніжки | пластик, метал |
| Обивний матеріал спинки крісла | тканина |
| Обивний матеріал сидіння крісла | тканина |
| Регулювання крісла | |
| Висота сидіння крісла | Так |
| Висота спинки крісла | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Комплектація | |
| Підставка для ніг | 1 |