5 000 ₴
Комерційний павільон / садовий намет для саду 6х3х2,5 м з 6 стінками та застібками на ліпучках, Зелений поліестер
Ідеальний варіант для заходів на відкритому повітрі, вечірок, сімейних зустрічей, а також виставок і ярмарків. Цей павільйон універсальний і стане корисним як для дому, так і для бізнесу.

Павільйон ефективно захищає від сонця та дощу завдяки високоякісним матеріалам, які забезпечують довгий термін служби.
Легкий у монтажі завдяки автоматичному механізму, який дозволяє розгорнути павільйон за приблизно хвилину.
Міцна та стабільна конструкція з обшивкою, що кріпиться до каркасу за допомогою липучок.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Закрита альтанка |
| Форма підстави | Прямокутна |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 6000 мм |
| Висота | 2500 мм |