2 500 ₴
Ідеально підходить для використання в: ✅ Приватні будинки, ✅ Жилі приміщення, ✅ Офіси та комерційні приміщення, ✅ Літні будиночки, ✅ Тераси ✅ Палатки для торжественных мероприятий.
Технічні характеристики:
✔ Напруга: 230 В
✔ Потужність: 2000 Вт
✔ Клас герметичності: IP20
✔ Розміри: Ш 21 х В 22 х Г 16 см
✔ Довжина кабелю: 1,3 м
✔ Вага: 1,7 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ansul |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Індикатор роботи | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Вага | 1 кг |