

2 800 ₴
Casa Si Explorer II L 125x42 Grey/White — прасувальна дошка з 8 позиціями регулювання висоти (71-98 см)з великою підставкою для праски, на яку можна встановити парогенератор
Особливості конструкції:

Прасувальна дошка Casa Si Explorer II L 125x42, розроблена з урахуванням збільшених розмірів, оснащена великою підставкою для праски, на яку можна встановити парогенератор.
Вона ідеально підходить як для великих сімей, так і для невеликих підприємств.
Дошка має широкий діапазон регулювання висоти від 71 до 98 см з 8 можливими положеннями. Т-подібні посилені сталеві ніжки забезпечують підвищену стійкість. Прасувальна поверхня розміром 125х42 см відмінно підходить для різних видів одягу і білизни.
Сітчаста основа робочої поверхні перешкоджає утворенню конденсату, а знімний чохол з бавовни та додатковою підкладкою з пінополіуретану забезпечує легке ковзання праски та відмінний результат прасування. Дошка оснащена широкою металевою підставкою для праски розміром 37х28 см, що підходить для парогенератора. Ніжки можна заблокувати в складеному положенні, що дозволяє зручно зберігати дошку як горизонтально, так і вертикально.
Технічні характеристики:
Тип: підлогова прасувальна дошка
Робоча поверхня: сталева, сітчаста
Каркас: сталевий трубчатий з антикорозійним покриттям
Матеріал чохла: бавовна
Розміри робочої поверхні: 125х42 см
Висота робочої поверхні: 71-98 см
Максимальне допустиме навантаження: 15 кг
Діаметр ніжок: 35 мм
Колір: Grey/White (темно-сірий)
Комплектація:
Прасувальна дошка – 1 шт.
Габарити та вага:
Розміри в розкладеному вигляді: 1600х980х420 мм
Розміри в складеному вигляді: 1670х420х70 мм
Розміри в упаковці: 1700х450х80 мм
Вага без упаковки: 6.70 кг
Вага в упаковці: 6.90 кг
Виробник: Casa Si (Австрія)
Гарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Дошка для прасування |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Основа робочої поверхні | Металева сітка |
| Опори | метал |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 125 см |
| Ширина робочої поверхні/чохла | 42 см |
| Максимальна висота робочої поверхні | 98 см |
| Мінімальна висота робочої поверхні | 71 см |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Casa Si |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Підставка під праску | Є |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Довжина | 167 см |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 7 см |
| Вага | 6.7 кг |