2 600 ₴
Bo-Camp Compact Stepney – стіл 56x34x24 см з алюмінієвим каркасом та бамбуковою стільницею Коричневий КОМПАКТНИЙ ЗРУЧНИЙ

Bo-Camp Compact Stepney – стильний і зручний розкладний стіл, який завдяки компактним розмірам підходить не тільки для використання на відкритому повітрі, але й в невеликих наметах.

Він також чудово підійде для романтичних сніданків у ліжку.
Завдяки складаним алюмінієвим ніжкам, стіл у складеному вигляді має товщину всього 4 см.

Стільниця виготовлена з натурального бамбука, що є міцним і гігієнічним матеріалом, стійким до вологи та сонячного випромінювання.
Технічні характеристики:
Тип: стіл
Максимальне навантаження: 25 кг
Матеріал каркаса: алюміній
Матеріал стільниці: бамбук
Висота стільниці: 24 см
Розміри стільниці: 56x34 см
Розміри в складеному вигляді: 56x34x4 см
Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного використання
Колір: світло-коричневий (Brown)
Особливості конструкції:
Комплектація:
Розкладний стіл – 1 шт.
Габарити і вага:
Розміри без упаковки: 560x340x240 мм
Розміри в упаковці: 590x355x45 мм
Вага без упаковки: 1,90 кг
Вага в упаковці: 2,30 кг
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Гарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал стільниці | Натуральне дерево |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 560 мм |
| Висота | 240 мм |
| Вага | 1.9 кг |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 340.0 |