10 000 ₴
Акумуляторна батарея STC12-30 LiFePO4 : 384 Вт, висока ефективність та довговічність для промислових і господарських застосувань
Ці акумулятори, завдяки високому ККД, ефективно перетворюють збережену енергію на корисну роботу. Використовуючи технологію літій-залізо-фосфат, вони забезпечують високу продуктивність, тривалий термін служби та безпеку.

Технічні характеристики
Тип: LiFePO4
Номінальна ємність: 30 Ач
Номінальна напруга: 12,8 В
Потужність: 384 Вт
Напруга зарядки: 14,6 В
Напруга розряду (відключення): 10 В
Метод зарядки: CC/CV
Рекомендований струм зарядки: 13 А
Максимальний струм зарядки: 30 А
Струм розряду: 13 А
Максимальний допустимий струм розряду: 30 А
Кількість циклів (DOD 80%): 2000
Імпеданс: 60 мОм
Розміри (ШхВхГ): 198х169х166 мм
Вага: 3,5 кг
Температура експлуатації:
Заряд: 0 °C…+45 °C
Розряд: -20 °C…+60 °C
Тип підключення
Для підключення до акумуляторних клем використовуються кільцеві наконечники. При з'єднанні акумуляторів серії STC12 можна використовувати шинні з'єднувачі.
Підключення акумуляторів може здійснюватись за паралельною, послідовною або комбінованою схемами.
Паралельне підключення: напруга на виході залишається незмінною (Uвих=U1=U2=…=Un), ємність зростає пропорційно кількості акумуляторів (Eвых=E1+E2+…+En).
Послідовне підключення: напруга на виході зростає (Uвых=U1+U2+…+Un), ємність залишається незмінною (Eвых=E1=E2=…=En).
Рекомендації щодо використання
Для акумуляторів серії STC12:Заряд проводити в температурному діапазоні 0 °C до +45 °C.
Розряд проводити в температурному діапазоні -20 °C до +60 °C.
Не перевищувати максимальні струми зарядки та розряду, вказані в технічних характеристиках.
Дотримуватись рекомендованих значень зарядки/розрядки для продовження терміну служби.
Напруга зарядки повинна перевищувати 14,6 В.
Безперервна зарядка понад 8 годин може негативно вплинути на термін служби акумулятора.
Акумулятори LiFePO4 (12В, 48В) призначені для використання в різних промислових і господарських сферах як джерело надійного та стабільного живлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 30 А. г |
| Напруга | 12.8 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність, Вт | 384 |
| Напруга заряду, В | 14.6 |
| Напруга разряду (відключеня) | 10 |
| Метод заряджання | CC/CV |
| Рекомендований струм заряджання, А | 13 |
| Максимальний ток зарядки, А | 30 |
| Струм розряду, А | 13 |
| Максимальний допуск току разряду, А | 30 |
| Кількість циклів, DOD 80% | 2000 |
| Імпеданс, мОм | 60 |
| Розміри (ШхВхГ), мм | 198х169х166 |
| Температура експлуатацої, °C | Заряд: 0 °C...+45 °C Розряд: -20 °C...+60 °С |