Компактний біокамін GMT SMART 130х170х130 BLACK з беззапахним біопаливом
Сучасний біокамін Smart — це малогабаритний окремо стоячий камін, який стане чудовим акцентом у будь-якому інтер'єрі завдяки своїм компактним розмірам.

🛡️ Безпека: Для підвищення безпеки камін оточений чотирма загартованими скляними панелями товщиною 4 мм, які надійно захищають полум'я з усіх боків.
🏡 Сучасний дизайн: Біокамін Smart — це компактний окремо стоячий варіант, що стане чудовим акцентом у будь-якому інтер'єрі завдяки своїм малим розмірам.
🔧 Матеріали: Виготовлений з високоякісної сталі і покритий термостійкою фарбою, цей біокамін також оснащений пальником з нержавіючої сталі.
🌱 Екологічність: Безпечна біовставка в пальнику дозволяє біопальному просочуватися, зменшуючи ризик витоку. Біокамін працює на беззапахному біопаливі, що є безпечним для навколишнього середовища. Об’єм пальника становить 0,2 л.
Технічні характеристики біокаміна GMT SMART
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GMT |
| Країна виробник | Польща |
| Вид пального | Біопаливо |
| Стиль каміна | Класичний |
| Облицювальний матеріал каміна | метал |
| Тип топки | Відкрита |
| Матеріал топки | Сталь |
| Розташування каміна | Будь-яке |
| Вага каміну | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Додаткові характеристики біокамінів | |
| Ємність пальника | 0.7 л |
| Тривалість горіння одного літра палива | 10 годин |
| Воронка для палива | Так |
| Чашка для наповнення палива | Так |
| Запальничка з подовженим наконечником | Ні |
| Металевий інструмент для виймання чашки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Металічний інструмент для виймання чашки | Так |
| Палиця з довгим наконечником | Ні |