2 500 ₴
Комфортний надувний матрац-килимок Mountain Goat 190 x 58 x 5 см з інтегрованим насосом з нейлону та TPU + чохол

Надувний килимок від польського бренду Mountain Goat забезпечить комфортну ніч на природі.
З ним ви зможете відпочити і стати без болю в спині, готовими до нових пригод.
Цей каремат є незамінним аксесуаром для активних любителів відпочинку на свіжому повітрі.
Він легко поміщається в рюкзак та ідеально підходить для кемпінгів, спортивних таборів, пляжів, багатоденних походів та фестивалів на відкритому повітрі.
Переваги даної моделі – компактні розміри та легка вага, що дозволяє заощадити місце у рюкзаку та зручно зберігати його у міжсезоння. Інтегрована подушка-насос робить надування килимка простим і швидким - менш ніж за хвилину. Також є клапан стандартного насоса, що надає дві опції для накачування.
Килимок Mountain Goat виготовлений із безпечних та надійних матеріалів, з акцентом на деталі та довговічність у використанні.
ОСОБЛИВОСТІ:
Розміри: 190 x 58 x 5 см
Матеріали: Нейлон, TPU
Розмір у складеному вигляді: 29 x 13 x 13 см
Вага: 0.7 кг
Чохол для зберігання
Інтегрований насос
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mountain Goat |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип килимка | Надувний |
| Товщина | 50.0 |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Вага | 0.7 кг |