9 000 ₴

Переносний газовий обігрівач можна використовувати у місцях без постійного газопостачання. Це повністю мобільне пристрій на колесах, що дозволяє легко транспортувати його. Ви можете взяти його з собою на дачу в холодні дні або розмістити в майстерні для обігріву під час роботи. Не забувайте використовувати його у добре провітрюваних приміщеннях.

Наш газовий обігрівач розроблений з акцентом на безпеку та простоту використання. Пристрій оснащений двома системами захисту, які автоматично виключають його в небезпечних умовах:
Вимкнення, якщо:
Пламя згасне
Пристрій впаде
У приміщенні недостатня вентиляція
Ці функції захищають вас і ваших близьких від отруєння шкідливими газами.
Якщо газовий балон порожній, його легко замінити: просто розмістіть новий у задній частині обігрівача та підключіть до редуктора.
Переносний обігрівач ідеально підходить для великих поміщень, адже здатний обігрівати площу до 80 м².
Характеристики:
Вибирайте GORDON PREMIUM - це надійне ТОП якість для вашого комфорту!
| Основные | |
|---|---|
| Тип источника энергии | Газовый |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Напольный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Технические характеристики | |
| Мощность обогрева | 4200 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 730 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Вес | 9.3 кг |