5 500 ₴
3 999 ₴
Комп' ютерне КРІСЛО GT PRO LED RED з ергономічним дизайном, регулюванням висоти та нахилу спинки + ПІДСТАВКА ДЛЯ НІГ

Комп'ютерне крісло GT PRO LED — це не просто меблі, а справжній інструмент для зручності та продуктивності. Ідеально підходить для тих, хто проводить багато часу за комп'ютером, будь то робота чи ігри. Завдяки ергономічному дизайну, підтримці для спини та зручному підголівнику, це крісло дарує комфорт навіть при тривалому використанні.

Особливості:
Розміри:
Це крісло поєднує стиль і функціональність, роблячи робочий простір зручнішим і приємнішим.
| Основні | |
|---|---|
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорно-червоний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність підсвічування | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 42 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 50 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Ширина спинки | 54 см |
| Висота спинки | 81 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Підставка для ніг | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |