2 000 ₴
1 499 ₴
Детский комплект мебели "BABY YOU": стол и стул для детей от 2 до 5 лет цвет Розовый (60х45х46см)
Комплект: стіл та стілець з ЛДСП з кромкою ПВХ

Цей комплект меблів виготовлений із високоякісного ЛДСП та оснащений м'якою, безпечною кромкою з ПВХ, що забезпечує довговічність та безпеку. Стіл та стілець легко збираються всього за 15 хвилин. Розміри столу: довжина 60 см, глибина 45 см, висота 46 см.
Запаковано в картонну коробку, а інструкція зі збирання додається.
Висока якість матеріалів і виготовлення гарантує надійність і довгий термін служби.
Тип: Стілець
Наявність спинки: Так
Комплектація підлокітниками: Ні
Гарантійний термін: 12 міс.
Стан: Новий
Покриття: Емаль

Комплект ідеально підходить для дитячих кімнат, кімнат для відпочинку чи навчання, завдяки своїй компактності та яскравому дизайну. Легко впишеться в будь-який інтер'єр завдяки великому вибору кольорів та продуманої конструкції, що гарантує зручність та комфорт у використанні.
| Основные | |
|---|---|
| Тип комплекта | модульный |
| Количество предметов | 2 |
| Цвет (оттенок) мебели | Розовый эмаль |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Стол письменный | 1 шт |
| Стульчик | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 60 мм |
| Глубина стола | 45 мм |
| Высота стола | 46 мм |