5 000 ₴
Зручний шезлонг Ranger Comfort 5 з текстильною сіткою та стальним полімерним каркасом: 93х15х69 см (ВхГхШ)

Виконаний в елегантному коричневому кольорі, шезлонг має стильний вигляд та вражає своєю витонченістю. Регулювати його можна в будь-якому зручному положенні без необхідності підніматися — від сидячого до лежачого. Зафіксувати положення допомагають кільця-фіксатори під підлокітниками. У підголівнику розташована знімна подушка, яку можна переміщати або прибирати.

Модель виготовлена з текстилю: сітки з вініловим покриттям, що приймає анатомічну форму тіла, забезпечуючи максимальний комфорт і підтримку. Вона не боїться спеки, добре пропускає вітер, а також легко миється і швидко сохне. Шезлонг Ranger Comfort 5 відмінно підходить для пляжного відпочинку.


Шезлонг Ranger Comfort 5 — це ідеальний вибір для комфортного відпочинку на природі, біля річки або моря, в саду чи на дачі. Завдяки своєму складаному дизайну, цей шезлонг легко поміщається в багажнику автомобіля та займає мінімум місця вдома. Його особливість — це поєднання простоти, зручності та комфортного відпочинку.
Каркас виготовлений з міцної сталевої труби з полімерним покриттям, що забезпечує довговічність. Пластикові підлокітники додають елегантності і зручності при вставанні та сидінні. Ноги шезлонга оснащені пластиковими наконечниками, а підставка під ноги має прогумовану вставку для додаткового комфорту.
Характеристики:
Рама: сталева труба Ø 19-38 мм, пластик
Тканина: Textilene
Колір: тканина — коричневий, чорний; каркас — коричневий, підлокітники — коричнево-чорний
Розмір в розкладеному вигляді:
Положення напівсидячи: 113х90х65 см (ВхГхШ)
Положення лежачи: 82х165х65 см (ВхДхШ)
Розмір в складеному вигляді: 93х15х69 см (ВхГхШ)
Розмір посадкового місця: 55х55 см (ГхШ)
Висота сидіння: від 37 до 50 см
Висота спинки: 78 см
Вага: 8,6 кг
Навантаження: 130 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Положення напівсидячи: | 113х90х65 см (ВхГхШ) |
| Положення лежачи: | 82х165х65 см (ВхДхШ) |
| Розмір посадкового місця: | 55х55 см (ГхШ) |
| Матеріал | Сталь |
| Гарантійний термін | 12 |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |