5 000 ₴
4 599 ₴
ОФІСНЕ ергономічне КРІСЛО Grande PU-шкіра Чорне з білим з S-подібною спинкою, високоеластичним сидінням і безшумними роликами для легкості пересування

Grande — це поєднання ергономічного комфорту, елегантного дизайну та практичності, яке стане відмінним вибором для тривалих робочих годин, відпочинку та релаксації. Завдяки своїм високим характеристикам, це крісло також підходить для використання в корпоративному середовищі або вдома для повсякденного використання.

Основні переваги:
Матеріали:
Розміри:
Ідеальне для: Офісів, домашніх кабінетів, віталень, готелів, навчальних закладів, конференц-залів або будь-яких робочих просторів, де важлива зручність і стиль.
| Основні | |
|---|---|
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорно-білий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 126 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 134 см |
| Вага крісла | 18 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Кут нахилу підголівника | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Підставка для ніг | Так |