3 000 ₴
Крісло Директор
сталева труба d19 мм ПРОДУМАНИЙ ДИЗАЙН дуже КОМФОРТНЕ Дубок навантаження до 140кг
Крісло "Директор" представляє собою унікальний винахід з продуманим дизайном та ідеальною конструкцією. Його каркас виготовлений зі сталевої труби діаметром 19 мм і товщиною стінки 1 мм, який покритий полімерним покриттям. Модель вироблена з тканини "Оксфорд 600D" в два шари з ущільнювачем всередині, включаючи м'яку сітку та поролон.

Ця ідеально складена конструкція забезпечує максимальний комфорт, включаючи м'яке сидіння, зручні підлокітники, подушку під голову, підстаканник на правому підлокітнику та невелику кишеню зправа.
Матеріал виготовления:
-Подвійна тканина "Оксфорд 600D" з м'яким ущільнювачем; сітка м'яка
-Колір виробу: Забарвлення тканин: чорне, дубок
-Вага, кг : 5.9
Додаткова інформація :
-Розмір сидіння, мм (ширина, глибина): 630х560.
-Висота до сидіння, мм: 460 Три положення спинки
-Максимальна нагрузка, кг : 140
Габариты изделия
Габарити в розкладеному вигляді, мм: (В.Ш.Д) 1070х900х630/685/730 (довжина залежить від положення спинки).
Габарити у складеному вигляді, мм: (В.Ш.Т.) 1070х350х300.
Каркас
Сталева труба Ø19мм, товщина стінки 1мм, з полімерним покриттям.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Ширина стільця | 630 мм |
| Глибина стільця | 560 мм |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Вага | 5.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |