


4 000 ₴
Раскладушка Компакт с металлическим каркасом Ø25 мм, тканями «Оксфорд 600D» и «Болонья» 720x1950 мм, вес 9 кг нагрузки до 110 кг

Розкладачка «Компакт» – ідеальний вибір для тих, хто захоплюється кемпінгом. Вона повністю розбирається та складається в зручну сумку для транспортування. Зібрати її просто та швидко, завдяки докладній інструкції, що додається до комплекту.
Додаткові характеристики:
Каркас: металеві труби Ø25 мм з полімерним покриттям.
Об’єм товару: 0.086 м³.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Витан |
| Материал каркаса раскладушки | Металл |
| Основание спального места раскладушки | Оксфорд 600D |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
| Длина | 2000 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Высота | 255 мм |
| Вес | 9 кг |