1 000 ₴
Універсальний рибальський стілець GardenLov Синій: Легкий, міцний до 130кг, з місцем для чашки та підлокітниками
Ергономічна конструкція стільця дозволяє відчувати себе зручно, ніби ви вдома, навіть після кількох годин сидіння.

Стійкий каркас з міцних труб і сидіння з армованого матеріалу забезпечують витривалість стільця, здатного витримувати навантаження до 130 кг. Це означає, що навіть люди з більшою статурою можуть насолоджуватись комфортом без страху пошкодити крісло.

Хоч стілець і розрахований на рибалку, він ідеально підходить для інших активностей, таких як туризм, відпочинок на пляжі або використання на балконі. Легкий і компактний, цей стілець можна взяти з собою на пікнік чи подорож, адже його вага всього близько 2 кг.

КОМФОРТНИЙ – регульовані підлокітники та спеціальне місце для чашки забезпечують максимальний комфорт, навіть під час тривалого використання.
РОЗКЛАДНИЙ – стілець швидко складається та розкладається, що робить його ідеальним для подорожей. У складеному вигляді його легко транспортувати в зручній сумці, а зручна ручка для перенесення додає зручності.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Синій колір
Розміри (ширина/довжина/висота): 50/50/80 см
Макс. навантаження: 130 кг
Вага: ~ 2 кг

Цей стілець стане відмінним вибором для тих, хто цінує комфорт та зручність під час відпочинку на природі!
| Основні | |
|---|---|
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Ширина стільця | 500 мм |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Вага | 2 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |