2 000 ₴
GardenLov крісло-гойдалка - міцне та зручне крісло з подушкою, підвісне на двох анкерних кріпленнях 80х60х40см Сірий/коричневий
Підвісне крісло-гойдалка GardenLov додасть затишку та стильного вигляду будь-якому простору, забезпечуючи комфорт для вас і ваших близьких.

Це універсальне і стильне підвісне крісло стане ідеальним доповненням вашого дому або відкритого простору. У модному стилі бохо, воно чудово підійде як для вітальні чи дитячої кімнати, так і для відпочинку на свіжому повітрі, наприклад, у саду чи на балконі. Читання книг або перегляд телевізора в ньому набувають нового рівня комфорту.
Висока якість
Зручність у транспортуванні
Два способи монтажу
Лелече гніздо можна встановити двома способами:


Технічні характеристики:
Кольори гойдалки: сірий, бежевий
Кольори подушок: чорний, графітовий, коричневий, хакі
Діаметр сидіння: 60 см
Загальна ширина: 80 см
Висота спинки: 40 см
Довжина шнурів з ручками: 120 см
Можна прати вручну
Подушка в комплекті
Це ткане крісло доступне в двох кольорах: бежевому та сірому, і комплектується м’якою подушкою, яку можна використовувати для сидіння або спинки залежно від ваших вподобань.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Комплектація навісом | Ні |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Діаметр несучої труби | 8 мм |
| Обивний матеріал | Бавовна |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Оббивний матеріал | Бавовна |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 4 кг |
| Ширина | 800.0 |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 600 мм |
| Глибина сидіння | 600 мм |
| Ширина спинки | 600 мм |
| Висота спинки | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір гойдалки: | Сірий |
| Колір подушки: | Коричневий |