4 000 ₴
Універсальне розкладне крісло FCB-S03-PC з подушкою для відпочинку 178 х 66 х 98 см Сіре

Розкладне крісло з подушкою стане чудовим вибором для тих, хто шукає зручний варіант для відпочинку. Його продумана конструкція та якісні матеріали гарантують високий рівень комфорту.

Це ідеальний варіант для дому, гостьових кімнат, офісів, а також для виїздів на природу, пікніків чи кемпінгу.
Основні характеристики

| Основні | |
|---|---|
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | сталева труба з порошковим покриттям |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип туристичних меблів | крісло шезлонг-розкладачка |
| Розміри: | 178 х 66 х 98 см |
| Тканина: | поліефірна (оксфорд 600 ПВХ) |
| Наповнювач: | PP бавівна |