1 500 ₴
Пікніковий тришаровий килимок 4FIZJO 200 x 200 см: фліз та алюмінієва плівка складається з компактної сумки з ручкою

Особливості:

Переваги:

Цей складний килимок від 4FIZJO - ваш ідеальний вибір для активного відпочинку на природі. Насолоджуйтесь кожним моментом з комфортом та зручністю!
Характеристика:

Килимок для пікніка від польського бренду 4FIZJO - ідеальне рішення для відпочинку на природі, поєднуючи комфорт та практичність. Він стане вашим незамінним супутником для пікніків, походів та кемпінгу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4FIZJO |
| Країна виробник | Польща |
| Тип килимка | Пляжний мат |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 200 см |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Вага | 0.8 кг |
| Кількість шарів | Тришарові |
| Матеріал | Фліс; алюмінієва плівка |