8 000 ₴
4 899 ₴
Стіл забезпечує комфортне розташування за ним, не потребуючи утримувати лікті у повітрі.
Міцна і надійна конструкція столу гарантує довговічність і стійкість.
Стільниця товщиною 16 мм здатна витримати навантаження до 110 кг. Матеріали виготовлення:
Стільниця зроблена з ЛДСП SWISSPAN (товщина 16мм), з захистом країв робочої поверхні ударостійкою захисною кромкою ПВХ 1,0 мм.
Каркас столу виготовлений з ЛДСП SWISSPAN (товщина 16мм), з краями деталей, захищеними ударостійкою кромкою ПВХ 0,6 мм.
Додатково, для надійної фіксації столу на нерівній підлозі передбачені регульовані підп'ятники.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА:
-Тип столу Правий
-Призначення Для стаціонарного комп'ютера
-Тумба в комплекті не передбачена
-Наявність надбудови Ні
-Наявність підставки під системний блок не передбачена
-Наявність висувної полиці для клавіатури Ні
-Колір (відтінок) меблів Білий, Чорний
-Колір Різні кольори
-Гарантійний термін 6 міс
-Стан Новий
-Форма стільниці прямокутна
-Тип меблів комп'ютерний стіл
-Товщина 16 мм
-
Розміри стільниці:
• Довжина — 1200 мм
• Максимальна глибина — 900 мм
• Робоча глибина — 685 мм
• Довжина бічного виступу — 790 мм
Висота столу: 750 мм
Підстілля:
• Глибина бокових опор — 530 мм
Ергономічний виріз:
• Ширина в центральній частині — 510 мм
• Глибина вирізу — 213 мм
• Загальна ширина центральної секції — 808 мм
-Матеріал виготовлення столу
-Стільниця ламінована ДСП (ЛДСП)
-Додаткові функції і характеристики
-Максимально допустиме навантаження 150 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип столу | Правий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 900 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 35 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 900 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Каркас | Сталь |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1500 мм |
| Висота столу | 200 мм |
| Глибина столу | 900 мм |