7 000 ₴
Колір: Темно-сірий | Стиль: Скандинавський | Комфорт преміум-класу\

💤 Ідеальне місце для релаксу
Крісло HOME — це поєднання скандинавської простоти, сучасного дизайну та максимального комфорту. Завдяки регульованій спинці та зручній підставці для ніг, ви зможете розслабитись після довгого дня, загорнувшись у плед із гарячим чаєм або улюбленою книгою в руках.

Оббивка: преміум тканина приємна на дотик
Каркас: міцні дерев’яні ніжки з повстяними накладками (не дряпають підлогу)
Регулювання: спинка фіксується в 5 зручних положеннях
Максимальне навантаження: 150 кг

Висота (макс): 90 см
Ширина: 75 см
Глибина сидіння: 50 см
Розміри сидіння: 50×75 см
Розміри спинки: 68×75 см
Висота до сидіння: 43 см
42×62 см — ідеальна для повного розслаблення

✨ HOME — це не просто крісло. Це ваш персональний куточок спокою та затишку.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Країна виробник | Польща |
| Особливості | Наявність підлокітників, М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 250 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 900 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Глибина | 650 мм |