2 000 ₴
1 699 ₴
🌟Складаний туристичний стіл-валіза 120×60 см + 4 стільці Легкий, мобільний, Коричневий (імітація дерева) 🌟

Ідеальний для кемпінгу, пікніка, риболовлі та відпочинку на дачі 🏕️☀️
Уявіть: теплий день, аромат кави ☕, спокійна хвилина… Ідеальне місце, щоб сісти та насолодитися моментом. Цей комплект створений саме для вас!

💺 Стіл + 4 компактні стільці – зручний простір для родини або друзів. Сніданок на природі, відпочинок біля озера, риболовля чи пікнік – завжди комфортно та зручно!
✨ Переваги набору:
📏 Характеристики:
📦 Упаковка:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 700 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 600 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 80 мм |
| Висота в складеному вигляді | 600 мм |