


1 559 ₴
Намет зроблений з високоякісних матеріалів які гарантують стійкість в мокру погоду або вчасно сильного вітру.
Наявність великого тамбура дозволяє укрити від негоди велику кількість речей або організувати приготування їжі під час дощу.
Невелика вага намету у поєднанні з великим об'ємом робить намет Presto ACCO 2 прекрасним вибором для маленької компанії на літній відпочинок в далечіні від будинку.
Специфікація:
Зовнішній тент: 190t poliester 3500 мм.
Внутрішня шар: дихаючий poliester.
Стать: армований поліетилен 9000 мм.
Каркас з фібергласа.
Клеєні шви.
Москітна сітка в дверях.
Сталеві кілочки.
Виробник Presto
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Presto |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип виробу | Намет |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Форма | Півсфера |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Вентиляційні вікна, Антимоскітна сітка, Кріплення для ліхтаря |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 9000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3500 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 3 |
| Вага | |
| Вага | 2.9 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 130 см |
| Висота | 120 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 64 см |
| Ширина в упаковке | 12.5 см |
| Висота в упаковці | 12.5 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |