5 000 ₴
3 999 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Presto |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип виробу | Намет |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Колір | Синій |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Форма | Напівбочка |
| Особливості намету/тенту | Навіс, Проклеєні шви, Вентиляційні вікна, Антимоскітна сітка, Кріплення для ліхтаря |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 9000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3500 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 4 |
| Вага | |
| Вага | 5.1 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 460 см |
| Ширина | 215 см |
| Висота | 145 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |