3 999 ₴
Намет зроблений з високоякісних матеріалів, які гарантують стійкість у мокру погоду або під час сильного вітру.
Наявність великого центрального тамбура дає змогу укрити від негоди велику кількість речей або організувати приготування їжі під час дощу. Висота центрального приміщення дає змогу комфортно перебувати навіть дорослій людині
Невелика вага намету в поєднанні з великим об'ємом робить намет Presto SONATA 4 прекрасним вибором для великої родини на літній відпочинок із виїздом на природу.
Специфікація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Presto |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип виробу | Намет |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість кімнат | 2 |
| Вікна вентиляції | 3 |
| Колір | Синій |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Форма | Намет |
| Особливості намету/тенту | Навіс, Проклеєні шви, Вентиляційні вікна, Антимоскітна сітка, Кріплення для ліхтаря, Тамбур |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 9000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3500 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 4 |
| Вага | |
| Вага | 6.9 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 410 см |
| Ширина | 210 см |
| Висота | 170 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |