5 000 ₴
3 799 ₴

| Діаметр батута: | 183см. |
| Максимальна нагрузка: | 90кг. |
| Колір: | Синій |
| Висота рами батута: | 52см. |
| Висота з сіткою: | 185см. |
| Стрибкове полотно: | Поліпропілен (виробництво США) |
| Європейські сертифікати безпеки: | TUV, CE, GS |
| Офіційна Гарантія: | 10 лет |
| Країна виробник: | Польша |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 183 см |
| Висота рами батута | 52 см |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 183 см |
| Висота з сіткою | 185 см |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Вага | 25 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Всепогодность |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |