12 000 ₴
7 999 ₴


| Діаметр батута: | 374см |
| Максимальна нагрузка: | 180кг. |
| Колір: | Синий |
| Висота рами батута: | 80см. |
| Висота з сіткою: | 250см. |
| Стрибкове полотно: | Поліпропілен (виробництво США) |
| Європейські сертифікати безпеки: | TUV, CE, GS |
| Офіційна Гарантія: | 10 лет |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 374 см |
| Висота рами батута | 80 см |
| Довжина | 374 см |
| Ширина | 374 см |
| Висота з сіткою | 250 см |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Вага | 57 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Всепогодность |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сітка | Зовнішня |