

7 899 ₴


| Діаметр батута: | 374см. |
| Максимальна нагрузка: | 150кг. |
| Колір: | Синій |
| Висота рами батута: | 70см. |
| Висота з сіткою: | 250см. |
| Стрибкове полотно: | Поліпропілен (виробництво США) |
| Європейські сертифікати безпеки: | TUV, CE, GS |
| Офіційна Гарантія: | 10 лет |
| Країна виробник: | Польша |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FitToSky |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр батута | 374 см |
| Висота рами батута | 70 см |
| Висота з сіткою | 250 см |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Вага | 54 кг |
| Колір | Синій |
| Кількість опор | 8 (шт) |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Довжина | 374 см |
| Особливості | Всепогодность |
| Тип | Батут |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 374 |
| Бренд | FASSBINDER |
| Сітка | Внутрішня |