

3 839 ₴
Садовий будиночок стане улюбленим дитячим майданчиком вашої дитини.
Будинок характеризується ніжними, приглушеними кольорами, які ідеально гармоніюватимуть з кольорами весняного саду.
У будинку є відкриваються віконниці і двері, а також зовнішній ігровий стіл.
Садовий будиночок стане прекрасним місцем як для самостійної гри, так і для гри з друзями.
Будиночок можна використати як на вулиці, коли літо. так і у будинку, коли на вулиці зима, і хочеться літнього настрою.
Характеристики:
Зовнішні розміри (см) : 122x180x120 см
Вага (без упаковки) : 18.6 кг
Вік: від 3 років
Виробник: Mochtoys
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mochtoys |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Будиночок |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 122 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 120.5 мм |
| Вага | 22 кг |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |