



3 300 ₴
2 999 ₴
Намет зроблений з високоякісних матеріалів гарантують стійкість в мокру погоду або вчасно сильного вітру.
Наявність великої тамбура дозволяє приховати від негоди велику кількість речей або організувати приготування їжі під час дощу.
Невелика вага намету в поєднанні з великим обсягом робить намет Presto Acamper Monsun прекрасним вибором для маленької компанії на літній відпочинок в дали від дому.
Специфікація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Presto |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип виробу | Намет |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Форма | Напівбочка |
| Особливості намету/тенту | Внутрішні кишені, Проклеєні шви, Вентиляційні вікна, Антимоскітна сітка, Кріплення для ліхтаря, Тамбур |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 9000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3500 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 3 |
| Вага | |
| Вага | 3.4 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |