3 200 ₴
2 699 ₴
Кігтеточка, будиночок, дряпка для кішок Sissy Висота 131 см. Ширина 49х49 см

Дряпка (ігровий комплекс) для кота . Приваблива і цікава дряпка яка здатна задовільнити натуральні потреби кожної кішки. Захистить вашу мебель від пошкоджень. Кожна кішка заточуючи кігті маркує свою територію. Когтеточка обмотана шнуром з сизалю. Матеріал стійкий до впливу котячих кігтиків, а також повністю безпечний для вашого улюбленця. Як правило це завжди відображається на нашій мебелі,що призводить до постійного ушкодження. Хорошим рішенням буде придбання предмета, який більше підійде для кішки. Ідеальною заміною буде придбання даного комплексу. Дана дряпка розбірна,стабільна,виготовлена з високо якісного матеріалу.
Основні характеристики:
Розміри:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Висота | 1310 мм |
| Матеріал | Сизаль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ігровий комплекс |
| Розміщення | У приміщенні |