| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mochtoys |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 78 мм |
| Комплектація підлокітниками | False |
| Наявність спинки | False |
| Ніжки | Пластик |
| Сидіння | Пластик |
| Спинка | Пластик |
| Тип | Стільчик |